Etiketler

, , ,

Şu an devam eden birçok yarışma var, katılmak çok kolay. Biraz vaktinizi ayırarak belki de hiç aklınızdan geçmeyen bir ödül kazanacaksınız. Tabii ki ödüller seyahat ile ilgili. Kazanan olursa burda bizimle paylaşırsa seviniriz. Hepinize bol şanslar.

1. KLM ile ZAMBİA (10 Nisan 2012 ye kadar)

Ödül : 2 adet Amsterdam,Hollanda – Lusaka,Zambiya arası gidiş-dönüş ekonomi sınıfı bilet (KLM ile)

2. Mastercard ile UEFA Şampiyonlar Ligi Finali (20 Nisan 2012 ye kadar)

Ödül : 19 Mayıs 2012 de Münih te oynanacak UEFA Şampiyonlar Ligi Finali’ne 2 adet maç bileti

Not : En az 1 adet faal olan MasterCard ınızın olması gerekiyor.

3. Hilton Hhomors ve Vodafone McLaren Mercedes ile F1 İngiltere Grand Prix (31 Mayıs 2012 ye kadar)

Çekilişe katılmak için Hilton Hhonors üyesi olmak gerekiyor. Hilton Hhonors Kayıt

Bedava Hilton Hhonors Gold Üyeliği yazıma da bir göz atın.

Ödül : Bir talihli ve bir misafiri 6 Temmuz 2012 ila 8 Temmuz 2012 arasında 2012 Formula 1 Santander İngiltere Grand Prix yarışını izlemek için dört gün/üç gecelik bir seyahat kazanacaktır. Seyahat Hilton Northampton’da üç  gecelik konaklamayı (bir standart çift kişilik oda); Londra’nın Heathrow havalimanına doğrudan uçuşlar yapılan talihlinin yaşadığı yere en yakın yerden iki gidiş-dönüş uçak bileti; Silverstone Yarış Pisti ve Hilton Northampton arasında iki kişi için günlük transfer; Grand Prix için iki VIP Vodafone McLaren Mercedes Paddock Club bileti; bir VMM sürücüleri tarafından imzalanmış Vodafone McLaren Mercedes t-şörtü; ve talihliye verilecek 100.000 HHonors™ puanını içerecektir. Ödülün Yaklaşık Perakende Değeri (“YPD”): 15.100 ABD Doları

Not : Ilave çekiliş hakkı seçenekleri var :

  • Site’de Çekiliş için kayıt olduktan sonra Hilton Worldwide portföyü içindeki herhangi bir otelde rezervasyon yaptırıp konakladığınız takdirde , 31 Mayıs 2012 saat 23:59 GMT (TS 01:59) tarihine dek kaldığınız her gece için bir ek katılım hakkı kazanacaksınız.
  • Site’de Çekiliş için kayıt olduktan sonra adınızı ve soyadınızı, posta adresinizi, Hilton HHonors™ hesap numaranızı ve telefon numaranızı HHonorsBritishGPSweeps@themarketingarm.com adresine e-posta ile gönderin. Her bir e-posta yalnızca bir katılım hakkı kazandıracaktır.

4. Hertz ve AirFrance ile ABD (30 Nisan 2012 ye kadar)

Çekilişe katılmak için Hertz Gold üyesi olmak gerekiyor. Bunun için Hertz Gold linkine tıklıyoruz. Açılan sayfada sol üstte ülke olarak United States i seçiyoruz. (Mutlaka bunu seçmek gerekiyor, yoksa olmuyor) Hertz Club ≠1 Gold başlığı altındak Join sekmesini tıklayıp kayıt oluyoruz. Burdan elde ettiğimiz üyelik numaramızı yarışma kayıt sayfasında diğer bilgiler ile birlikte dolduruyoruz.

Ödül : Air France ın ABD de uçtuğu herhangi bir destinasyona gidiş-dönüş 2 adet ekonomi sınıfı bilet

Reklamlar