Etiketler

, ,

Hilton Hhonors Visa Infinite Kart sahiplerine bedava Hilton Hhonors Gold üyeliği veriyor. E benim öyle bir kartım yok diyenler üzülmesin. Zira fiziki olarak kimse sizden kartı göstermenizi istemiyor. Sadece kartın ilk 6 hanesi ve eğer yoksa Hilton Hhonors üyelik numaranız gerekiyor.

Öncelikle Hilton Hhonors üyesi olmak için aşağıdaki linki kullanıyoruz. (Zaten üye olanlar diğer adıma geçebilir)

Hilton Hhonors Üyeliği

Daha sonra Visa Infinite Kartı ilk 6 hanesi için biraz google da araştırma yapıp Wikipedia da bu sayfaya rastlıyoruz. Birçok kredi kartı bilgisini buradan elde edebilirsiniz. Hadi size bir güzellik daha yapayım. İşe yarayan numara :

411 945 (Masterbank – Rusya) bu numarayı aşağıdaki linke yazıyoruz ve “verify” ı tıklıyoruz. Verified yazınca Hilton Hhonors Üye numaramızı ve şifremizi girerek kaydımızı tamamlıyoruz.

Hilton Hhonors Gold Üyeliği

Hayırlısı olsun. Hilton otellerinde bir takvim yılı içerisinde 16 ayrı konaklama, yada 36 gece konaklama yapmış biri ile aynı statüye sahipsiniz. Artık Hilton otellerinde yapacağınız konaklamalarda kahvaltı ve internet bedava. Bu ayrıcalıklardan Mayıs 2013 e kadar faydalanabilirsiniz. Hilton Hhonors Gold üyeliğinin diğer avantajları için Hilton Hhonors sayfama da göz atınız.

Elde edebileceğiniz diğer bedava statüler için mutlaka bu yazımı da okuyun

Bedava otel statüleri

 

Reklamlar