Etiketler

, , , , ,

1. Aerobilet.com  sayfasına girip üye oluyorsun. Arkadaşlarını davet edip, her üye olan arkadaşın için 10 TL bonus kazanıyorsun. Daveti kabul eden arkadaşın da 15 TL bonus kazanıyor. Yani on arkadaşın kabul etse 100 TL cepte. Bu 100 TL ile de siteden uçak bileti alabiliyorsun. Ne kadar çok davet kabulü o kadar çok bedava uçak bileti.

2. Where on Earth Are You ? – Brüksel havayollarının düzenlediği küçük bir yarışma. 5 Mart 2012 ye kadar kayıt olup, birkaç soru cevaplıyorsunuz hepsi bukadar. Ödül :

– Birincilik Ödülü : Herhangi bir Afrika destinasyonuna 2 Adet gidiş dönüş herşey dahil ekonomi sınıfı bilet. Seyahat tarihi : 1Mart – 31 Aralık 2012 arası ve Belgian Sky Shops dan 100 Euro değerinde voucher.

– İkincilik Ödülü : Herhangi bir Avrupa destinasyonuna 2 Adet gidiş dönüş herşey dahil esnek ekonomi+ sınıfı bilet. Seyahat tarihi : 1Mart – 31 Aralık 2012 arası ve Belgian Sky Shops dan 100 Euro değerinde voucher.

3. A-Club Places – Accorhotels programının facebook uygulaması. Facebook ta bu sayfayı beğeniyorsunuz ve A-Club Places uygulamasını A-Club üye numaranızla senkronize ediyorsunuz. Her bir Accor zinciri oteline kalmaya gittiğinizde facebook hesabınızla check-in yapıyor ve bonuslar kazanıyorsunuz. A-Club hesabınız yoksa bu yazıma gözatın.

4. bmi – British Midland International linkinden üye olursanız, anında hesabınıza 1.000 hoşgeldin mili işleniyor. bmi Londra Heathrow havaalanındaki ikinci büyük havayolu şirketi ve Thy nin de üye olduğu Star Alliance üyesi.

5. Priority Club sayfasına üye girişi yaparak 5 dakikanızı ayırıyorsunuz ve 12 soruluk bir anketi 31 Mart 2012 ye kadar cevaplıyorsunuz. 4-6 hafta sonra hesabınıza 250 puan işleniyor. Priority Club hesabınız yoksa burdan üye olun.

6. Rail Europe – 17. yılını kutluyormuş ve bazı tren passı ve hatlarında promosyon yapmış. Trenle seyahati sevenler bir gözatsın. Promosyon 01 Mart – 31 Mart 2012 arası geçerli. Detaylı bilgi için tıklayınız.

 

Reklamlar