Etiketler

, , , ,

WingsCard ile Rüya Şehirler %50 indirimli.

Wings (Akbank Kredi Kartı) her ayın başında üç şehir açıklıyor. Bu şehirlere 6 ay içerisinde gidecek olanlar normalde gerekli olan puanın %50 si kadar puana uçabiliyor. Tek yapmanız gereken 2 Mart 2012 Cuma yani yarın sabah 9.00 da internet başında olmak ve beklemek. Biletler çok çabuk tükeniyor. Yanılmıyorsam her destinasyon için 50 şer biletten toplam 150 bilet var. Şimdiden 6 ay içerisinde gideceğiniz bir yer aklınızdan geçiyor ise tarihlerinizi belirleyin ve sabahı bekleyin. Rüya şehirlerden birisi gitmek istediğiniz bir yer ise hiç düşünmeyin ve arayın.

Wings Rüya Şehirler

Gideceğiniz yerin yaklaşık bilet fiyatını biliyor iseniz, ne kadar mil gerektiğini Mil Puan Hesaplama linkini tıklayarak öğrenebilirsiniz. Wings puanlarınızla aldığınız bilet için ilave birşey ödemiyorsunuz. Vergi ve harçlar herşey dahil. Puanınız yetmezse avans puan kullanabilirsiniz.

2010 yılında açıklanan Rüya Şehirlerden Vancouver, Kanada için toplam 55.000 puana aldığımız iki bileti halen unutamıyoruz. Bizim için gerçekten rüya gibiydi.

 

Reklamlar