Etiketler

, ,

Tabii ki bildiğiniz üniversitelerden değil ama sık seyahat edenlere çok şey öğretiyor bu organizsayon. Bu yılki organizasyon Milepoint.com tarafından, 28-29 Nisan da, Sheraton Meadowsland, New Jersey de yapılacak. Kayıt olmak için tıklayınız.

Seminer Ücreti : 99 USD

Oda fiyatı : 129 USD / geceliği

Bu yıl neler olcak :

  • Cuma akşamı Sponsor Milepoint.com kokteyli (bedava)
  • Cumartesi günü bu sektörün en iyilerinden Mil Gurusu Randy Petersen ve popüler blogger Gary Leff (View From the Wing) konuşacak. Ayrıca Kredi Kartları Gurusu ve süper blogger Brian Kelly (The Points Guy) ile buluşacaksınız.
  • Pazar günü, dünyanın en büyük sık uçanlar ve otel programları Mileage Plus, AAdvantage, SPG ve Hyatt Gold Passport ile buluşacaksınız.
  • “Credit Card Lions Den” en iyi kredi kartı öğrenme programının tanıtımı. Kredi Kartı Programları herkesin önünde en popüler kartlarını sunarlarken, bu konuda dünyanın en büyük eksperleri kabul edilen bloggerler Brian Kelly (The Points Guy), Gary Leff (View From the Wing) ve Randy Petersen, bu konuda yorumlarını yaparak en iyisi hakkında sizlere tavsiyede bulunacaklar.
  • Bu organizasyona katılacaklar arasından yapılacak çekiliş ile 26 Nisan da yapılacak 23. Freddie Awards ödül törenine bedava katılacak 15 kişi seçilecek. Çekiliş 1 Mart 2012 de. Yapmanız gereken tek şey bu tarihten önce kayıt yaptırıp   çekilişe katılmak. Freddie Awards ödül töreni halka açık yapılmadığı için çok özel bir fırsat olsa gerek.

 

Reklamlar