Etiketler

, ,

1988 yılından beri düzenlenen “Freddie Awards” seçimleri için oylama başladı. Tüm dünyadaki sık seyahat edenleri ilgilendiren bu oylama ile Havayolu, Otel ve Kredi Kartları endüstrisinde yer alan firmaların en iyileri seçilecek.

Bu yılın kazananları 26 Nisan 2012 de, Elizabeth, New Jersey deki Renaisssance Newark Airport Hotel de yapılacak “Freddie Awards” ödül töreni ile duyurulacak.

Oylamaya Freddie Awards 2012 linkine tıklayarak katılabilirsiniz. Yapmanız gereken tek şey, her kategoride, favori programlarınızı sürükle bırak yöntemiyle sayfanın sağında bulunan ilk üç listesine sürüklemek. Her üç bölge için ayrı ayrı oylamaya katılabilirsiniz. Otel, Havayolu ve Kredi Kartları programları toplam yedi kategoride yarışıyorlar :  Yılın Programı, Ödül Harcamada En Iyi Promosyon, Ödül Kazanmada En Iyi Promosyon, En Iyi Kredi Kartı, En Iyi Ödül Kullanma Programı, En Iyi Elit Program ve En Iyi Müşteri Hizmetleri.

“Freddie Awards” ismini, 1970 li yıllarda Birleşik Krallık ta, seyahat endüstrisinde yarattığı pazarlama fikirleri ile sektöre öncülük eden Sir Freddie Laker (1922-2006) dan almıştır. 

2012 Freddie Awards sponsorları : American Express, Milepoint, ITA Software by Google, LoyLogic (PointsPay), Points.com, Priority Pass, Swift Exchange, Gogo, TopGuest, ICLP ve Thanks Again.

Reklamlar