Etiketler

, ,

Ritz Carlton geçen sene Marriott Rewards sadakat programına dahil oldu. Ritz Carlton otellerinin çoğu Kuzey Amerikada olmak üzere yaklaşık 100 adet seçeneği var. Bunlardan birisi de Şişli, Istanbulda bulunuyor. Genel olarak üst segmente hitap ediyor. Ama bu tür promosyonlarla daha cazip olabiliyor.

Önemli : Ne yazık ki, promosyona 13 Ocak 2012 den sonra Ritz Carlton programına üye olanlar ve daha önce Marriott programına üye olmayanlar katılabiliyor. Yani yeni üyelerine yapılan özel bir promosyon. Sizin eğer üyeliğiniz var ise eşinize yada beraber kalacağınız arkadaşınıza yeni bir üyelik tanımlayıp promosyondan faydalanmak mümkün.

Ritz Carlton Free Night

Promosyona katılmak için yukarıdaki linkten en geç 1 Mart 2012 ye kadar kayıt oluyorsunuz. Daha sonra 1 Şubat – 15 Nisan 2012  tarihleri arasında 2 ayrı gece konaklıyorsunuz ve 1 adet Ritz Carlton Tier 1 – 4 arası otel seçeneklerinde bedava konaklama elde ediyorsunuz. En fazla 2 gece konaklama kazanabiliyorsunuz. Bedava geceleri bir yıl içerisinde kullanmak zorundasınız ve devredemiyorsunuz.

Strateji : Daha önce Marriott promosyonunda uyguladığımız stratejiyi kullanırsak 4 tane bedava geceye sahip olabiliyoruz. Bu strateji ile The Ritz Carlton Istanbul da bir gece konaklama ücretini 140 Euro ya getirebilirsiniz. Bu tür promosyonlarda maksimum faydayı promosyona katılan en ucuz oteli bulup, bedava gecenizi en pahalı otelde kullanarak elde edebilirsiniz. Var mı tavsiyeleriniz ?

 

Reklamlar