Etiketler

, , ,

Club Carlson bu sefer sadık müşterilerini ödüllendirmek için yeni bir promosyon başlattı. Club Carlson Gold üyelerine özel olan bu kampanya sadece Avrupa, Ortadoğu ve Afrika ülkelerindeki otellerinde (Radisson Edwardian Oteller hariç) geçerli. 2 seçenek sunmuşlar.

Perşembe gecesi kal, Cuma gecesi bedava, yada

Cuma gecesi kal, Cumartesi gecesi bedava

Şartlar : Rezervasyonu en az 2 gece önceden yapmanız gerekiyor. En fazla iki oda rezervasyonu kabul ediliyor ve bir tanesinde üye konaklamak zorunda. Kahvaltı ve vergiler bazı otellerde dahil olmayabilir. Iki gece ardışık olmalı ve bir Cuma yada Cumartesi gecesi içermeli. En az 2 gece konaklamak gerekiyor. Check-in esnasında Club Carlson Gold kartınızı göstermek zorundasınız.

Çarşamba ve Perşembe gecesi kal, Cuma ve Cumartesi gecesi bedava, yada

Perşembe ve Cuma gecesi kal, Cumartesi ve Pazar gecesi bedava

Şartlar : Rezervasyonu en az 2 gece önceden yapmanız gerekiyor. En fazla iki oda rezervasyonu kabul ediliyor ve bir tanesinde üye konaklamak zorunda. Kahvaltı ve vergiler bazı otellerde dahil olmayabilir. Dört gece ardışık olmalı ve bir Cuma yada Cumartesi gecesi içermeli. En az 4 gece konaklamak gerekiyor. Check-in esnasında Club Carlson Gold kartınızı göstermek zorundasınız.

Strateji : Bu promosyonu daha önceki 3 kat puan promosyonuyla birleştirdiğinizde tadından yenmez. Örneğin İzmirli olduğum için hemen aklıma Çeşme deki Radisson Blu geldi. Bu kampanya şartlarını sağladığınızda Çeşme deki otelde iki kişi geceliği kahvaltı dahil 40 Euro ya kalabiliyorsunuz ve üstüne bir de 3 kat puan kazanıyorsunuz.

Reklamlar