Etiketler

, ,

Starwood Preferred Guest “Better by the night” adıyla 2012 nin Q1 ( ilk çeyrek ) promosyonunu açıkladı. 9 Ocak tan itibaren geçerli olacak promosyonda en az 2 gece konaklamalar için iki kat puan, 3 gece ve üstü konaklamalarda ise 3 katı puan kazanacaksınız. Maalesef tek gece konaklamalar bu promosyona dahil değil. Ancak kazanabileceğiniz maksimum puan sınırlandırması da yok. 8 Nisan 2012 ye kadar geçerli olan promosyonda istediğiniz kadar puan kazanabilirsiniz. Tek şart 15 Mart 2012 ye kadar aşağıdaki linkten kayıt yaptırmanız.

“Better by the Night” Q1 – 2012

Promosyona kayıt olduğunuz tarihten öncesinde de 9 Ocak tan sonra konaklamalarınız var ise onlardan da puan kazanacaksınız. Üye başına en fazla iki adet odanın konaklamalarından puan kazanabiliyorsunuz. Promosyona Starwood zincirinin yaklaşık %70 i yani 750 civarında otel katılıyor. Katılmayanların listesi için tıklayın. Türkiye de katılmayan oteller şöyle :

Le Méridien Istanbul Etiler

Sheraton Ankara Hotel and Convention Center

Lugal, A Luxury Collection Hotel Ankara

Sheraton Cesme

SPG üyeleri herzaman harcadıkları her 1 USD için 2 puan kazanıyorlar. Bu promosyonla iki kat için her 1 USD için 4 puan, 3 kat için de 6 puan kazanacaklar. Ayrıca SPG gold veya platinum üyesi ise her 1 USD için ilave 1 puan kazanacak.

Bu arada Asya-Pasifik bölgesinde konaklama yapacak olanlar “Two days of Happy” promosyonuna da bir göz atsınlar.

 

Reklamlar